Sofa Armand. Fot. Flexform/Studio Forma 96

Sofa Armand. Fot. Flexform/Studio Forma 96

  • Autor: bm
  • 27 sie 2019 10:12

Komfort w włoskim stylu

Sofa Armand, dostępna w ofercie Studio Forma 96 jest najnowszą propozycją kolekcji Flexform Mood i idealnie oddaje filozofię klasycznej elegancji i ponadczasowej formy, które charakteryzują tę markę.

Sofa, jak większość modeli marki Flexform, występuje w wersji wolno stojącej lub modułowej, co daje szerokie możliwości projektowe. W obydwu przypadkach, dzięki świetnym proporcjom, zachowaniu jednej linii oparcia i podłokietników sofa wypełnia przestrzeń, nie przytłaczając jej. Kolekcja Flexform Mood to również wysmakowana paleta tkanin, dobrana zarówno pod względem kolorystycznym, jak i gatunkowym. Model Armand doskonale wygląda w tapicerce welwetowej, w żywych kolorach, ale do wyboru mamy mieszanki bawełny z lnem, grubsze i delikatniejsze sploty, czy skóry.

Podczas ostatnich Targów w Mediolanie, sofa Armand została zaprezentowana w amarantowej tapicerce z kontrastującą, kremową lamówką. Takie zestawienie dodaje meblowi charakteru i nowoczesności, a jednocześnie doskonale nawiązuje do włoskich tradycji tapicerskich.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ