Sypialnia Bari. Fot. Mebin

Sypialnia Bari. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 30 lip 2018 14:32

Komfortowe łóżka do sypialni

Dobrze dobrane łóżko to podstawa udanego wypoczynku. Bogata oferta rynkowa łóżek umożliwia zakup takiego modelu, który okaże się nie tylko wygodny, ale i piękny, doskonale wykonany i dodatkowo wyposażony w szereg praktycznych rozwiązań.

Łóżka marki Mebin to części wieloelementowych kolekcji, co pozwala na wyposażenie wnętrza kompletem mebli i uzyskanie efektu spójności i ładu. Łóżko Maganda z ławeczką i profilowanym, tapicerowanym zagłówkiem jest idealne dla osób lubiących spędzać czas w łóżku w pozycji siedzącej z książką lub laptopem. Tapicerowana ławeczka pozwoli z kolei wygodnie się ubrać bez konieczności siadania na pościeli. Łóżko to potrzebuje dosyć dużo miejsca, gdyż jest długie aż na dwa i pół metra, ale Maganda dostępna jest także w wersji krótszej – bez ławeczki i z prostym zagłówkiem.

Łóżko Riva w  głębokim wybarwieniu dębu burgundzkiego posiada nie tylko zagłówek i ławeczkę tapicerowane skórą ekologiczną, oraz schowek na pościel, ale także ledowe podświetlenie. Jest to rozwiązanie równie efektowne, jak praktyczne. Dzięki czujnikowi ruchu delikatne światło zapala się w chwili dotknięcia stopą podłogi i pozwala komfortowo poruszać się po pomieszczeniu, gdy wstajemy w nocy.

W wyposażeniu sypialni z kolekcji Bari wyraźnie widać inspirację stylem industrialnym, a meble wyjątkowo korzystnie prezentują się we wnętrzu w stylu vintage, gdyż swoją formą nawiązują do stylistyki sprzed lat: solidna rama łóżka została posadowiona na masywnych, stabilnych nogach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ