Fot. Rosanero

Fot. Rosanero

  • Autor: mg
  • 20 cze 2017 14:21 (aktualizacja: 21 cze 2017 06:47)

Komoda z trójwymiarowymi frontami

Komoda "Klere" marki Rosanero nie tylko wyróżnia się prostą bryłą ozdobioną trójwymiarowymi frontami, ale też posiada pojemne wnętrze. Wykonywana jest na indywidualne zamówienie i dostępna w dwóch wymiarach oraz bogatej palecie kolorów do wyboru.

Producent: Rosanero

Dzięki oryginalnej formie komoda "Klere" może stać się przykuwającym wzrok elementem dekoracyjnym. Możliwość indywidualnego doboru barw sprawia, że bez trudu wpisze się w koncepcję aranżacji każdego nowoczesnego salonu.

Prostopadłościenna bryła nabiera dynamizmu i wyrazistości za sprawą trójwymiarowych frontów. Powierzchnię pokrywa nieregularany, kubistyczny wzór. Elementy o różnej grubości tworzą intrygującą grę światła i cienia. Korpus i fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej włoskimi lakierami w dowolnym kolorze z palety RAL. Proste nogi z drewna dębowego bejcowane są na kolor wybrany przez klienta z palety Sopur. 

W zależności od potrzeb można też wybrać wielkość komody. Mniejsza, o wymiarach 900 x 1.077 x 430 mm (wys. x szer. x gł.), posiada dwie szuflady oraz jedno skrzydło otwierane na bok. Natomiast większa, o szerokości 1.600 mm, wyposażona jest w dwie szuflady i dwa skrzydła otwierane na bok. Pojemne wnętrze jest bardzo praktyczne.

Z uwagi na minimalistyczny wygląd komoda pozbawiona jest uchwytów. Drzwiczki i szuflady otwierane są za pomocą systemu push-click, poprzez naciśnięcie frontu. Prowadnice i zawiasy Blum gwarantują bezawaryjne działanie przez długi czas. Skrzydła domykają się cicho, a szuflady wysuwają płynnie i mogą wytrzymać nawet znaczne obciążenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ