Fot. Proxxon

Fot. Proxxon

  • Autor: bm
  • 30 lip 2017 21:31

Kompaktowa wiertarko-szlifierka

Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu – to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą wiertarko-szlifierkę IBS/A.

Producent: Proxxon

Dystrybutor: Lange Łukaszuk

Debiutujące na rynku urządzenie Proxxon IBS/A jest wielofunkcyjne, kompaktowe, lekkie (700g z akumulatorem), a przy tym charakteryzuje się wykonaniem z dbałością o detale. Wyposażona w solidny akumulator wiertarko-szlifierka IBS/A zapewnia mobilność niezbędną przy pracy w terenie.

Najnowszy produkt niemieckiego producenta to pierwsze takie mikronarzędzie do precyzyjnej pracy zasilane akumulatorowo. "Proxxon wprowadza na rynek absolutną nowość i to pewnego rodzaju przełom. Nie ma na rynku jeszcze wiertarko-szlifierki na akumulator, a to znacząco podnosi komfort pracy, znosząc ograniczenia związane z zasilaniem" - mówi Michał Ostrowski, product manager w Lange Łukaszuk. Model IBS/A wyposażono w wysokiej jakości akumulator Li-Ion, gwarantujący długą i wydajną pracę. Wiertarko-szlifierka potrafi działać nawet do 30 minut na jednym akumulatorze i to przy maksymalnej mocy. Dzięki zastosowaniu dobrze odprowadzającej ciepło aluminiowej głowicy, możliwa jest dłuższa praca, nawet przy obrabianiu trudniejszych materiałów.

Urządzenia marki Proxxon może służyć do:

Wiercenia
Frezowania
Polerowania
Czyszczenia
Cięcia
Grawerowania
Opisywania

Dane techniczne mini szlifierki IBS/A:

Zasilanie: akumulator 10,8V; 2,6Ah
Obroty: 7000 - 23000 z płynną regulacją
Długość całkowita: 270mm (z akumulatorem)
Waga: 700 gram (z akumulatorem)

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ