SINK MF

SINK MF

  • Autor: Redakcja
  • 15 kwi 2020 15:36 (aktualizacja: 16 kwi 2020 12:22)

Kosmiczna technologia w Twojej kuchni! Poznaj usługi przyszłości [WIDEO]

Nawet dzisiaj, w dobie lotów kosmicznych i wysoko rozwiniętej technologii, istnieją zwolennicy teorii płaskiej ziemi. Czy tzw. „płaskoziemcy”mają rację? Tego nie rozstrzygniemy. Wiemy natomiast, że my należymy do stronnictwa „płaskoblatowców”. „To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości” – powiedział Neil Armstrong 50 lat temu, gdy jako pierwszy człowiek w historii postawił stopę na Księżycu. Parafrazując to słynne zdanie możemy stwierdzić: SINK MF – to mała rzecz w Twoim domu, ale wielki przeskok w kuchennej technologii.

Nowość konfigurator!

 

ZLEWOZMYWAKI PODWIESZANE SINK MF MONTOWANE W PŁYCIE WIÓROWEJ -
WYGODA, CZYSTOŚĆ, DESIGN

To co było dotąd zarezerwowane dla droższych materiałów jak granit czy marmur, jest możliwe w płycie wiórowej.

SINK MF to zlewozmywaki wpuszczane w blat z płyty wiórowej laminowanej w taki sposób, by powierzchnia między zlewem a blatem tworzyła jedną, idealnie gładką powierzchnię. Najnowszy produkt Manufaktury Łomży łączy komfort użytkowania i nowoczesny wygląd.
Brak połączeń gwarantuje łatwość utrzymania czystości, całość wygląda efektownie, a do tego jest niezwykle trwała i odporna na wilgoć. Co ważne, montaż w płycie wiórowej to dużo niższa cena niż w przypadku blatów z kamienia. Szukasz niebanalnych rozwiązań w kuchni? Zlewozmywaki podwieszane SINK MF to propozycja dla tych, którzy nie lubią kompromisów w urządzaniu domu.
SINK MF - nowość na rynku, hit targów Warsaw Home i 4Design Days.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ