System Social Swing. Fot. Bejot

System Social Swing. Fot. Bejot

  • Autor: bm
  • 18 maj 2018 13:23 (aktualizacja: 18 maj 2018 13:55)

Kreatywne rozwiązania do biura

Kreatywnie urządzone biuro jest równie istotne jak nowoczesny sprzęt czy wygodne meble. Dobrą atmosferę pracy zapewnić może aranżacja uwzględniająca potrzeby pracowników.

Producent: Bejot

We współczesnym biurze coraz bardziej popularne jest tworzenie stref relaksu. Bejot proponuje w tym zakresie niebanalne rozwiązanie – system Social Swing. System ten tworzą podwieszane fotele umieszczone w dużej, stabilnej podstawie, przenoszące do biura element placu zabaw. Twórcą Social Swing jest polski projektant Maciej Karpiak, który w jednym projekcie połączył najnowsze technologie, jak również naukę o człowieku. Social Swing jest również projektem prospołecznym. Podwieszane fotele Social Swing umieszczone są w taki sposób, aby rozmówcy byli do siebie zwróceni twarzami. To zaś wymusza kontakt wzrokowy i naturalną interakcję. W fotelach można wygodnie wypocząć podczas przerwy w pracy, a lekkie, miarowe bujanie pomoże się odprężyć. To także doskonałe miejsce do nieformalnych rozmów. Siedząc w okręgu łatwiej nam włączyć się do dyskusji, co sprzyja integracji pracowników.

System Social Swing jest bardzo elastyczny. Możliwość dowolnej konfiguracji siedzisk sprawia, że z łatwością dopasujemy go do potrzeb pracowników oraz przestrzeni biura. Do wyboru mamy siedziska podwieszane oraz dwuosobowe sofy, które możemy dowolnie za sobą łączyć. Nowością w ofercie Bejot jest również, zaprezentowany na tegorocznych targach Arena Design, model dwuosobowy, który stanowi odpowiedź na potrzeby aranżacji mniejszych biur. Niebywałą zaletą Social Swing jest nie tylko jego ciekawa forma, ale również bezpieczna konstrukcja. Podwieszane siedziska przymocowane są do podłoża mocnym pasem nylonowym, który zabezpiecza przed zbyt silnym wychyleniem się fotela. Solidny, metalowy stelaż gwarantuje wyjątkową stabilność, a podwieszane siedziska przenoszą obciążenie do 150 kg. Podłoga wykończona materiałem imitującym prawdziwą trawę wniesie do biura klimat spokoju i natury, dzięki czemu Social Swing doskonale wpisuje się w filozofię Biophilic Design.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ