Fot. USM/Mood Design

Fot. USM/Mood Design

  • Autor: bm
  • 31 lip 2018 08:48

Kreatywne rozwiązania do domowego gabinetu

Domowy kącik do pracy powinien być ergonomiczny i dobrze doświetlony. Ważne jest też, by jego wygląd harmonizował z aranżacją całego wnętrza.

W domowym biurze dobrze sprawdzą się rozwiązania szwajcarskiej marki USM.  System szafek Haller daje niemal nieskończone możliwości konfigurowania mebli. Oznacza to swobodę łączenia ze sobą otwartych półek, szafek i szuflad. W ten sposób można stworzyć współczesny sekretarzyk z zamykaną szafką na laptopa, której drzwiczki po otwarciu posłużą jako blat. Na bazie modułów zbudujemy też większe biurko zintegrowane dodatkowo z szafkami. Z kolei pod stołem lub tradycyjnym biurkiem zmieści się praktyczna szafka na kółkach. Meble opcjonalnie można wyposażyć w oświetlenie. Funkcja została rozwiązana w sposób, który nie wpływa na niezmieniony od półwiecza wygląd mebla. Prąd o napięciu 24 V przewodzi stalowa konstrukcja, w której mogą znajdować się również gniazda USB. 

Dla osób spędzających długie godziny nad biurkiem dobrą propozycją od USM jest stół Kitos z regulacją wysokości blatu, umożliwiającą pracę na stojąco. Zmiana pozycji w trakcie pracy eliminuje bóle pleców i karku, sprzyja również kreatywności.

Marka USM dostępna jest w showroomie Mood.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ