Fotel Navigo (Grupa Nowy Styl). Projekt: Oscar Buffon. Fot. Grupa Nowy Styl

Fotel Navigo (Grupa Nowy Styl). Projekt: Oscar Buffon. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 14 gru 2016 13:12 (aktualizacja: 15 gru 2016 08:11)

Krzesła z różnymi wersjami oparcia

"Navigo" to krzesła zaprojektowane przez Oscara Buffona, które zwracają uwagę trzema wersjami oparcia – z tapicerowanym tyłem w kolorze siedziska i oparcia oraz z osłoną z tworzywa przypominającą żaluzję, przez którą może prześwitywać tkanina, co daje bardzo ciekawy efekt.

Producent: Grupa Nowy Styl

Do krzesła można dobrać trzy mechanizmy, które umożliwiają wielostopniową regulację. Użytkownik, siedząc na nim, może z łatwością dostosować ustawienia do swoich indywidualnych potrzeb, co ma duże znaczenie w systemie pracy zmianowej lub przy hot deskingu.

Mechanizmy dostępne w krześle "Navigo" pozwalają na tzw. dynamiczne siedzenie, a każda zmiana pozycji pomaga rozluźnić spięte mięśnie i odciążyć kręgosłup. Podczas swobodnego kołysania się oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem i zapewnia optymalne podparcie pleców pracownika, natomiast ujemny kąt siedziska zabezpiecza przed uciskiem pod kolanami. Krzesło może być wyposażone w mechanizm samoważący, automatycznie dopasowujący opór oparcia do wagi użytkownika.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ