Struktura XTreme na laminatach HPL z oferty firmy Pfleiderer. Fot. Pfleiderer

Struktura XTreme na laminatach HPL z oferty firmy Pfleiderer. Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 02 gru 2016 10:23 (aktualizacja: 02 gru 2016 10:44)

Kuchenny blat w wersji matowej

Matowe wykończenie może pojawić się na każdym elemencie kuchennej zabudowy. Nawet na blatach, które Pfleiderer oferuje również w unikalnej, ekstremalnie matowej strukturze "XTreme Matt (XM)".

Producent: Pfleiderer

Pfleiderer proponuje blaty w unikalnej strukturze "XTreme Matt (XM)", która dotychczas dostępna była jedynie na laminatach HPL. Ciepła, delikatna i aksamitna w dotyku struktura jest odpowiedzią na zdobywający coraz szersze grono miłośników matowy trend. Struktury takie uważane są za bardziej naturalne i przyjazne odbiorcy niż High Gloss. 

Blaty kuchenne Pfleiderer z "XTreme Matt" oferują niezwykłą głębię i intensywność kolorystyczną, a przede wszystkim absolutnie matową teksturą. Utrzymanie ich w czystości jest proste, nawet w przypadku zanieczyszczenia w postaci tłustych plam. Struktura ta jest całkowicie odporna na odciski palców, a także na środki czyszczące, rozpuszczalniki i preparaty odkażające.

Kolekcja blatów Pfleiderer w strukturze "XTreme Matt" obejmuje 4 dekory: "Buk Fiord jasny R5829 XM", "Antracyt U1290 XM", "Glamour R4595 XM", a także "Biel arktyczna U1027 XM". Inne wzory dostępne są na zamówienie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ