Stół Milano marki BoConcept. Projekt: Morten Georsgen. Fot. BoConcept

Stół Milano marki BoConcept. Projekt: Morten Georsgen. Fot. BoConcept

  • Autor: mg
  • 03 kwi 2017 11:33 (aktualizacja: 03 kwi 2017 12:02)

Kultowy stół w nowej odsłonie

W nowej ofercie duńskiej marki BoConcept pojawił się popularny stół do jadalni "Milano", wzbogacony o dodatkowy, ceramiczny blat. Dzięki niemu mebel zyskał na atrakcyjności, ale także stał się bardziej funkcjonalny.

Producent: BoConcept

Inteligentny design - to idea, która przyświecała Mortenowi Georsgenowi, kiedy tworzył projekt stołu "Milano" dla BoConcept. Perfekcyjne proporcje oraz innowacyjne detale sprawiły, że trafił on do wielu domów na całym świecie. 

Dzięki nowemu ceramicznemu blatowi stół jest nie tylko atrakcyjniejszy wizualnie, ale też bardziej funkcjonalny. Jego powierzchnia jest wyjątkowo odporna na wstrząsy, uderzenia i zarysowania.

Piękny, prostokątny stół "Milano" doda stylu każdej jadalni. Doskonale wyrównane krawędzie podkreślają geometryczną ekspresję, która jest kwintesencją tego produktu. Każdy egzemplarz można dostosować do indywidualnych potrzeb, wybierając spośród różnych dostępnych kolorów i rozmiarów. Dzięki systemowi butterfly w szybki i łatwy sposób stół można rozłożyć i spokojnie cieszyć się chwilami z najbliższymi.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ