Kolekcja Korso. Fot. Mebin

Kolekcja Korso. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 31 lip 2018 12:16

Łączenie stylów w jadalni i salonie

Łączenie elementów starych z nowoczesnością to jedna z najmodniejszych tendencji w aranżacji wnętrz. Warto dopasować do niej odpowiednie meble.

Kolekcja "Korso" marki Mebin łączy tradycję z nowoczesnością już na etapie projektu. Charakteryzuje je intrygująca asymetria, swego rodzaju zabawa formą, polegająca na tym, że wolnostojące bryły z jednej strony opierają się na typowych dla kultowego designu sprzed około 50 lat toczonych nóżkach, a z drugiej mamy na wskroś nowoczesną, szeroką podstawę. Większość elementów kolekcji posiada kontrastowe wstawki w kolorach: rdza, stal szczotkowana, beton oraz czarny, dzięki którym szczególnie dobrze prezentują się w zestawieniu ze stylem industrialnym.

Bardzo często nasze salony połączone są z jadalnią, którą również możemy wyposażyć modułami "Korso", gdyż urządzenie obszernego wnętrza meblami z jednej kolekcji daje wrażenie spójności i harmonii. Obok stabilnego, rozkładanego stołu i wygodnych, tapicerowanych krzeseł, nieocenione okażą się komody oraz stojące i wiszące witryny z szybami ze szkła antisol i efektownym, ledowym podświetleniem.

Fronty wszystkich brył wykonano z litego drewna, a do wykończenia powierzchni użyto najnowocześniejszych technologii, dzięki którym otrzymujemy meble wytrzymałe, odporne na wodę, alkohol i uszkodzenia mechaniczne – takie, których wysoką jakością, wyjątkowym wzornictwem i niezmienionym wyglądem będziemy cieszyć się przez długie lata.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ