Sofa Skey. Fot. Swarzędz Home

Sofa Skey. Fot. Swarzędz Home

  • Autor: bm
  • 26 lip 2017 08:18

Lekka sofa na wysokich nóżkach

Sofa zaprojektowana przez Jacka Mikołajczaka to kolejny mebel w kolekcji "Skey". Jej pierwszymi elementami było łóżko i tapicerowany taboret oraz regał.

Producent: Swarzędz Home

W tym roku do rodziny dołączyła sofa. Jej drewniana konstrukcja to nawiązanie do wzornictwa lat 50. i 60. – ukośnie ustawione, wysokie nóżki dodają jej wizualnej lekkości. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że świetnie sprawdzi się nawet w niewielkich mieszkaniach.

O wyglądzie sofy w znacznym stopniu przesądza wykorzystany w jej wypadku materiał tapicerski. Wełniany filc jest gruby, mięsisty, nadaje objętość poduszkom i układa się w okalające je „falbanki”. Bogata gama kolorów pozwala dopasować obicie precyzyjnie do naszego wnętrza. Ciekawy efekt daje też zastosowanie tapicerki dwukolorowej – w komplementarnych lub kontrastowych barwach – odwracając poduszki oparcia zmieniamy dzięki temu wygląd sofy.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Sara, 2017-07-26 12:36:21
    Ciekawa ta dwukolorowa tapicerka. Oczywiście ważne, żeby skaj był dobrej jakości, bo inaczej to się szybko niszczy. Dlatego ja korzystam z ekoskóry firmy Skajnet.