Kolekcja do sypialni Sempre. Fot. Mebin

Kolekcja do sypialni Sempre. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 23 sie 2019 13:47

Łóżko z drewna – solidna podstawa sypialni

Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko? Na początek na jego rozmiar. Minimalna szerokość pojedynczego łóżka powinna wynosić 90 cm, podwójnego – ok. 160 cm. Dobre łóżko powinno być solidne i trwałe, czyli najlepiej drewniane.

Producent: Mebin

Łóżko Sempre dostępne jest w trzech rozmiarach: długie na 213 cm, o szerokości 155 cm, 175 cm lub 195 cm. Zostało wykonane z litego drewna dębowego z elementami z naturalnej okleiny. Ma wysoki zagłówek tapicerowany skórą ekologiczną w ciemnym kolorze. Dostępna jest opcja schowka na pościel z podnośnikiem materaca, a także dolne podświetlenie z czujnikiem ruchu.

Kolekcja Pik jest propozycją dla tych, którzy gustują w minimalizmie w bardzo modnym, loftowym wydaniu. Łóżko z tej serii dostępne jest w wersji o szerokości 187 lub 207 cm (długość 236 cm). Ma ciekawy odcień dębu naturalnego lager, który przypomina surowe drewno, więc doskonale wpisuje się w industrialną stylistykę. Skojarzenia loftowe wywołują również metalowe części zagłówka i charakterystyczne skośne nóżki. W zestawie z łożem harmonizują oszczędna w formie szafka nocna i toaletka stojąca na futurystycznych, wysokich, bardzo cienkich nogach.

Do wnętrz klasycznych, ale i industrialu w wydaniu soft pasuje Riva o głębokiej, brązowej barwie dębu burgundzkiego. W zależności od wielkości sypialni dobierzemy łoże szerokie na 150, 170 czy 190 cm (długość 227 cm). To solidny, masywny mebel z tapicerowanym ciemną skórą ekologiczną wysokim zagłówkiem, który może być wyposażony w oświetlenie z czujnikiem ruchu i schowek na pościel z podnośnikiem materaca. Z łóżkiem zestaw tworzą szafka nocna o pełnych drzwiczkach, szafa mogąca pełnić rolę garderoby oraz komoda.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ