Łóżko tapicerowane Manchester. Fot. Comforteo

Łóżko tapicerowane Manchester. Fot. Comforteo

  • Autor: bm
  • 14 maj 2019 09:34

Łóżko z fantazyjnym wezgłowiem

Fantazyjne wezgłowie wprowadzi wyjątkowy klimat do sypialni. Przeciwwagę dla niego stanowi prosta, minimalistyczna bryła, dzięki której zachowana jest równowaga.

Producent: Comforteo

Wyjątkowe łóżko tapicerowane marki Comforteo zachwyca finezyjnie „zawiniętym” wezgłowiem ze stylowymi, ręcznie wykonanymi pikami. "Manchester" jest łóżkiem, które najlepiej sprawdzi się w przestronnych sypialniach – a to za sprawą jego charakterystycznej budowy. Imponujące wezgłowie w najwyższym punkcie zostało nonszalancko „zawinięte”, dzięki czemu podkreślono wyrafinowany charakter posłania. Uwagę zwracają również liczne, głębokie piki, wykonane ręcznie przez najlepszych tapicerów.

Przeciwwagę fantazyjnego wezgłowia stanowi minimalistyczna bryła. To połączenie, które pozwoliło projektantom Comforteo uzyskać idealny balans pomiędzy niewymuszoną elegancją a uniwersalną prostotą. "Manchester" prezentuje się dobrze niemal w każdym kolorze tapicerki – warto jednak pamiętać, że misterne detale wezgłowia będą najlepiej widoczne w tkaninach o jasnych odcieniach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ