Fot. Janpol

Fot. Janpol

  • Autor: bm
  • 24 lut 2017 10:47

Materac dobry dla alergików

Materac Pulse Fantasy został stworzony przez połączenie dwóch rewolucyjnych technologii - innowacyjnego lateks Pulse i ekologicznej pianki Plantpur. To rozwiązanie idealne dla alergików ceniących sobie spokojny, głęboki i świeży sen.

Producent: Janpol

Najnowsza linia produktów firmy Janpol to materace z lateksowym wypełnieniem wyprodukowanym w nowoczesnej, ekologicznej technologii Sonocore. Lateks nosi nazwę Pulse, jest opatentowanym materiałem, niezwykle elastycznym i sprężystym, ale jednocześnie doskonale odpornym na deformacje. Ogromną jego zaletą jest struktura, która nie pozwala na zaleganie kurzu i powstawanie pleśni wewnątrz materaca. Lateks Pulse zachowuje swoje antyalergiczne właściwości przez cały czas użytkowania.

Model Pulse Fantasy wykonany jest z pianki Plantur, ekologicznego materiału, w skład którego wchodzi prawie 50% naturalnych olejów roślinnych. Podobnie jak warstwa lateksowa, nie dopuszcza do gromadzenia się wewnątrz materaca pleśni, roztoczy i kurzu. Delikatnie otula ciało, bo dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Niweluje więc uciski i zapewnia odprężający wypoczynek. Lateks Pulse cechuje także świetna cyrkulacja powietrza, dystrybucja wilgoci i temperatury.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ