Materac Verso marki Comforteo, Fot. Comforteo

Materac Verso marki Comforteo, Fot. Comforteo

  • Autor: bm
  • 20 sie 2019 13:01

Materac o właściwościach prozdrowotnych

Materac Verso to połączenie pięknego wyglądu oraz innowacyjnej i funkcjonalnej struktury. Tym, co wyróżnia ten model na tle innych materacy jest wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych typu Multi-Multipocket, w ilości aż 1000 szt./m2.

Producent: Comforteo

Wkład materaca tworzy formatka ze sprężynami kieszeniowymi typu Multi-Multipocket, pianka antybakteryjna oraz wysokiej jakości pianka poliuretanowa. Działanie antybakteryjne i prozdrowotne wzmagają jony srebra, zawarte w pokrowcu.

Wysoki komfort to efekt uzyskany również dzięki zastosowaniu w materacu kilku rodzajów pianek o różnej gęstości i sprężystości. Na szczególną uwagę zasługuje pianka antybakteryjna – stanowi ona najwyższą warstwę materaca. Istotny jest tutaj wizualny aspekt umieszczenia pianki antybakteryjnej w strukturze Verso: dzięki zastosowaniu odpowiedniego obszycia i kontrastujących wstawek z tkaniny tapicerskiej, pianka antybakteryjna do złudzenia przypomina nakładkę położoną na materac (topper), choć w rzeczywistości jest integralną częścią modelu Verso.

Wysokość tego modelu (26 cm), grube lamówki, ozdobny haft i piękny pokrowiec, w którym szczególną rolę odgrywa dzianina Silver, stanowią o niepowtarzalnym uroku Verso. Materac charakteryzuje się szerokim spektrum właściwości prozdrowotnych: od właściwości ortopedycznych po ochronę antybakteryjną.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ