Kolekcja mebli "Atlantic" firmy Antado. Fot. Antado

Kolekcja mebli "Atlantic" firmy Antado. Fot. Antado

  • Autor: ab
  • 11 kwi 2014 12:58 (aktualizacja: 11 kwi 2014 13:01)

Meble „Atlantic” – prestiżowa propozycja

Kolekcja ultranowoczesnych mebli. Białe, proste powierzchnie oparte są na formie prostokąta, która określa bryłę mebli zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Producent: Antado 

Meble „Atlantic” to pierwsza z premier prezentowanych w nowym katalogu produktowym Antado. Wykorzystanie jednego kształtu: prostokąta, porządkuje wizualnie całą konstrukcję mebla – na przykład front szafki podumywalkowej jest graficznie rozdzielony na cztery elementy: po jednej ze stron znajduje się prostokąt drzwiczek, po drugiej trzy prostokąty szuflad. Takiemu postrzeganiu formy sprzyja też użycie boków mebla jako nóżek. Przedłużone boki służą za wsparcie mebli, z kolei podniesiony przód  nadaje formie lekkości. Minimalistyczną estetykę nowych mebli podkreślają chromowane uchwyty o wpuszczanej konstrukcji.

Dobór materiałów i wykończenie mebli „Atlantic” zapewniają im trwałość – fronty wykonane są z MDF lakierowanego obustronnie na wysoki połysk, natomiast boki z płyty meblowej, również lakierowanej z obu stron. Inne zalety mebli „Atlantic” to: zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania firmy Blum i szklane półki wewnątrz regału.

W skład kolekcji wchodzą: szafka podumywalkowa w dwóch szerokościach: 100 i 120  cm, o wysokości 84,5 cm i głębokości 50,5 cm, w wersji z otworem na umywalkę lub z pełnym blatem; regał wysoki o wymiarach 43x40x182 cm, w wersji z dwojgiem otwieranych drzwi; lustro na płycie w białej ramie, o wymiarach 100x80 cm oraz120x80 cm.

Szafka podumywalkowa dedykowana jest do umywalek ceramicznych Koło (model „Nova Top” 56 cm) i Roca (model „Rodeo” 52 cm). Klienci, którzy chcą zastosować inny model umywalki, mogą wybrać wersję z pełnym blatem, by w zależności od kształtu i wymiarów umywalki samodzielnie dostosować wielkość otworu w blacie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ