Kolekcja Laser. Fot. Meble Wójcik

Kolekcja Laser. Fot. Meble Wójcik

  • Autor: bm
  • 29 cze 2018 11:18 (aktualizacja: 29 cze 2018 19:41)

Meble dla małego indywidualisty

Kolekcja Laser to meble wprost stworzone dla małych indywidualistów. A wszystko dzięki możliwości wyboru koloru frontów.

Kolekcja Laser to meble wprost stworzone dla małych indywidualistów. A wszystko dzięki możliwości wyboru koloru frontów. Są aż 3 warianty kolorystyczne – Chili Red, Zgaszony Błękit oraz Dubai Style, nadające wnętrzu niepowtarzalny charakter. To jednak nie wszystko. Można też zestawić ze sobą wszystkie trzy kolory. Komoda z czerwonymi drzwiczkami, a szafa z niebieską szufladą, albo na odwrót.

Niewątpliwym atutem kolekcji jest jej modułowość, pozwalająca na swobodne zestawienie ze sobą brył. Rozwiązanie to daje nieograniczone możliwości aranżacyjne zarówno w przypadku dużego, jak i małego pomieszczenia. Z myślą o tym drugim, w kolekcji znalazła się m.in. funkcjonalna i wyjątkowo pojemna narożna szafa, która doskonale wpasuje się w często niezagospodarowany róg pokoju. Dzięki temu będzie ona zajmować stosunkowo mało miejsca, nie zabierając tym samym cennej przestrzeni do zabawy. Dodatkowo duża ilość przegródek w komodach i regałach pozwoli łatwo uporządkować wszystkie dziecięce skarby, tworząc jednocześnie bardzo modny w tym sezonie geometryczny zabieg dekoracyjny.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ