Kolekcja Darling New firmy Duravit. Fot. Duravit

Kolekcja Darling New firmy Duravit. Fot. Duravit

  • Autor: mg
  • 07 marz 2017 11:52 (aktualizacja: 08 marz 2017 09:31)

Meble do dużych i małych łazienek

"Darling New" to nowoczesna seria łazienkowa, która sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. Harmonijna forma, łagodne krawędzie i delikatne wzornictwo zapewniają jej ponadczasową elegancję oraz dowolność projektowania. Uwagę zwraca szeroki wybór atrakcyjnych powierzchni z drewnianym i uniwersalnym dekorem.

Producent: Duravit

W skład zestawu meblowego "Darling New" wchodzą: półka, szafka podumywalkowa oraz dwie szafki wolnostojące - wysoka oraz półwysoka. Sprytne połączenie kolorów i materiałów gwarantuje uzyskanie oryginalnych efektów aranżacyjnych. Dzięki różnorodnym powierzchniom frontów i korpusów można tworzyć zindywidualizowane kombinacje mebli.

Szafki podumywalkowe zapewniają dodatkową powierzchnię do odkładania na blacie, jak też miejsce do przechowywania. Z kolei szafki wysoka i półwysoka oferują wiele miejsca na przechowywanie, a półka stanowi dodatkowe miejsce na akcesoria łazienkowe.

Warto dodać, że w kolekcji "Darling New" producent zastosował innowacyjną metodę - „c-bonded”, dzięki której umywalka meblowa w niemal niezauważalny sposób łączy się z szafką podumywalkową, tworząc spójną całość. Krawędź umywalki zostaje ukryta i zredukowana do cienkiego rantu łączącego gładką ceramikę z naturalną strukturą drewna, z którego wykonana została szafka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ