Manor/Tiger

Manor/Tiger

  • Autor: bm
  • 27 lis 2016 20:52

Meble do łazienki o geometrycznych kształtach

Loft, Manor, Studio oraz Cottage – cztery zestawy mebli łazienkowych Tiger, to tak naprawdę cztery różne warianty kolorystyczne i estetyczne tej samej prostokątnej szafki oraz wysokiego słupka.

Producent: Tiger

Choć każda z serii ma osobną nazwę, to wszystkie są estetycznymi ”wariacjami” jednego kompletu mebli składającego się z szafki podumywalkowej o szerokości 60-80 i 120 cm z dwiema szufladami oraz wiszącego, otwieranego regału o wysokości 160 cm. To oryginalny pomysł holenderskiego producenta na uniwersalizację bryły i wyeksponowanie wykończenia mebli. Czynnikami, które tak naprawdę determinują estetykę mebla są jego kolor, faktura, rodzaj uchwytu, zdobienia. Kształt gra rolę drugoplanową. Oto cztery przykłady tej tezy:

1.Wersja Studio reprezentuje styl nowoczesny, minimalistyczny: fronty szafek są tu idealnie gładkie, błyszczące, uchwyty mają formę krótkich relingów. Nowoczesną estetykę podkreślają wykończenia: błyszcząca biel oraz okleiny drewnopodobne: naturalny dąb, dąb Chalet oraz orzech.
2. Linia Cottage - jak sugeruje nazwa - to meble z nutą sielskości. „Swojski” charakter podkreślają zaznaczone płyciny frontów z pionowymi nacięciami, tradycyjne w formie uchwyty oraz kolorystyka (rustykalny dąb oraz biały mat).
3. Manor to odsłona romantyczna: szafki w kolorze białym lub taupe (biel złamana szarością), z zaakcentowanym rysunkiem kwadratowej płyciny i delikatnymi uchwytami są świeże i delikatne.
4. Loft jest propozycją wyrazistą i nowoczesną. Szafki otwierane są bezuchwytowo, co nadaje im surowości i masywności. Meble dostępne są wyłącznie w drewnianej okleinie (naturalny dąb, dąb Chalet, orzech), z wyraźnie zaznaczoną fakturą.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ