Fot. IKEA

Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 19 wrz 2019 12:02 (aktualizacja: 20 wrz 2019 08:38)

Meble i dodatki w skandynawskim stylu

Meble wykonane z drewna bambusowego, nowe pomysły na przechowywanie, praktyczne stołki i przeróżne dodatki do wnętrz – to najświeższe, jesienno-zimowe nowości zaprezentowane przez sieć IKEA.

Nic tak nie pomoże nam w jesiennych porządkach jak odpowiednia przestrzeń do przechowywania, która odwdzięczy się utrzymaniem wszystkiego na miejscu. Połączenie tradycyjnego wyglądu z miejskim stylem oferuje rodzina Lommarp, która obejmuje proste i jednocześnie pięknie wykonane meble pasujące zarówno do nowoczesnego mieszkania, jak i domu na wsi. Regał na książki, szafka i szafka ze szklanymi drzwiami dostępne są w subtelnym beżu lub ciemnym niebieskozielonym odcieniu. Seria stanowi element nowoczesnego życia, jednocześnie przypominając minioną epokę. Z kolei Nordkisa - seria mebli wykonanych z drewna bambusowego to zupełnie nowy sposób przechowywania oraz prezentowania ubrań.

W październikowych nowościach nie zabrakło również rozwiązań do kuchni, czyli miejsca spotkań, wspólnych posiłków i przestrzeni, w której możemy spędzić bezcenne chwile z naszymi bliskimi. Osób przy stole nigdy nie jest za wiele a dodatkowe miejsce do siedzenia będzie niezwykle przydatne, jeśli urządzamy przyjęcie lub po prostu zapraszamy rodzinę na wspólny obiad. W tych sytuacjach świetnie sprawdzi się nowoczesny stołek KYRRE na trzech nogach. Jest praktyczny, ponieważ stołki można przechowywać ustawione jeden na drugim. Wykonany jest z drewna brzozowego pozyskiwanego ze zrównoważonych źródeł i doskonale pasuje do domów w stylu skandynawskim. Prostym, ale bardzo efektownym sposobem na odświeżenie kuchni będzie zmiana frontów mebli. Propozycją IKEA na jesień jest nowa seria BODARP, która doda wnętrzu charakteru również w sposób przyjazny środowisku, ponieważ folia na frontach wykonana jest z butelek PET uzyskanych w procesie recyklingu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ