System Kiss firmy Layman. Fot. Layman

System Kiss firmy Layman. Fot. Layman

  • Autor: mg
  • 19 kwi 2017 13:34 (aktualizacja: 19 kwi 2017 13:58)

Meble inspirowane stylem lat 60.

System "Kiss" to nowoczesna interpretacja stylu lat 60. Charakterystyczne jak na tamte czasy nóżki, w nowej, dwukolorowej odsłonie, prezentują się zupełnie inaczej. Wciąż jednak dodają bryłom lekkości.

Producent: Layman

Fronty mebli tworzących kolekcję "Kiss", dostępne w czterech ciekawych kolorach (metalik platyna, metalik laser, pepitka szara, biały ze fakturą 3D), odzwierciedlają najnowsze trendy wzornicze. Korpusy w wybarwieniu dąb amerykański przełamują chłodny, nowoczesny wygląd mebli, wprowadzając nutę ciepła i przytulności.

Na system "Kiss" składa się 20 różnorodnych brył, wśród których na szczególną uwagę zasługują: stojące i wiszące witryny z podświetlanymi szklanymi półkami, komoda z asymetrycznym podziałem frontów i szafki rtv dostępne w dwóch szerokościach - 120 cm i 150 cm. Z pomocą tych elementów łatwo można zaaranżować kącik telewizyjny w pokoju dziennym lub sypialni.

Korpusy i fronty wykonane są z płyty laminowanej o grubości 18 mm, z wyjątkiem białych frontów ze strukturą 3D, które wykonane są z płyty foliowanej 16 mm. Płyta wykorzystana w systemie "Kiss" jest odporna na zabrudzenia i  zarysowania. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ