Meble z kolekcji Ketho firmy Duravit. Projekt: Christian Werner. Fot. Duravit

Meble z kolekcji Ketho firmy Duravit. Projekt: Christian Werner. Fot. Duravit

  • Autor: mg
  • 13 marz 2017 12:52 (aktualizacja: 13 marz 2017 13:20)

Meble łazienkowe o ascetycznej formie

Oferta mebli łazienkowych "Ketho", zaprojektowanych przez Christiana Wernera dla firmy Duravit, wyróżnia się czystą formą, przemyślaną funkcjonalnością i jakością. Charakterystycznym elementem serii są ergonomiczne uchwyty.

Producent: Duravit

Ascetyczny wygląd mebli z serii "Ketho" sprawia, że są one uniwersalne i można je zastosować w każdej nowoczesnej łazience. W skład zestawu wchodzą: szafki w różnych wersjach - wysokie, półwysokie, dolne i podumywalkowe, półka ścienna, kontener na kółkach, lustro z oświetleniem oraz szafka z lustrem.

Szafka z lustrem oferuje dużo przestrzeni dla przyborów łazienkowych. Oprawy oświetleniowe znajdują się w pozycji pionowej, po bokach szafki. Mebel ten dostępny jest w czterech szerokościach (65 cm, 80 cm, 100 cm i 120 cm), w wersji jedno-, dwu- i trzydrzwiowej oraz z opcjonalnymi uchwytami. 

Kolejnym meblem służącym do przechowywania są szafki podumywalkowe.

Szafka wysoka dostępna jest w trzech różnych wysokościach (88 cm, 132 cm, 180 cm). Szklane półeczki zapewniają wiele miejsca na niewielkiej przestrzeni.

Za pomocą umywalek stawianych i umywalek blatowych, które od góry są wbudowywane w szafki podumywalkowe, powstają kombinacje z dużą powierzchnią do odkładania. Jeżeli umywalka jest wbudowana w konsolę od dołu, powstaje płynne przejście od ceramiki do powierzchni drewnianej konsoli. Ze względu na brak fug jest to niezwykle łatwa pod względem pielęgnacji opcja.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ