Kolekcja mebli łazienkowych Urban Harmony firmy Opoczno. Fot. Opoczno

Kolekcja mebli łazienkowych Urban Harmony firmy Opoczno. Fot. Opoczno

  • Autor: mg
  • 03 marz 2017 12:33 (aktualizacja: 03 marz 2017 13:03)

Meble łazienkowe o zaokrąglonych bryłach

Zaokrąglone formy szafek podumywalkowych i słupka doskonale korespondują z miękkimi, owalnymi kształtami ceramiki. Ich biała, ponadczasowa kolorystyka współgra z bielą ceramiki sanitarnej. Dzięki temu meble te doskonale sprawdzą się w różnych wnętrzach, nowoczesnych i tych bardziej klasycznych.

Producent: Opoczno

Oprócz formy, meble z kolekcji "Urban Harmony" zwracają uwagę opływowymi szerokimi uchwytami z chromowanego metalu, podkreślającymi ich łagodny kształt. Podnoszą one komfort użytkowania mebli. Z kolei na wewnętrznych powierzchniach szafek zastosowano okleinę z jasnego drewna. Wewnątrz słupka znajdują się eleganckie półki wykonane z przydymionego szkła, zaś na drzwiach zamontowany został wieszak na akcesoria. W dolnej części jest dodatkowa wysuwana szuflada. Wszystko to składa się na funkcjonalny system do przechowywania.

Korpusy mebli zostały wykonane z płyty MDF o grubości 16 mm - od wewnątrz płyta laminowana w kolorze jasnego drewna; na zewnątrz - biały błyszczący lakier. Z kolei do wykonania frontów użyto płyt MDF o grubości 25 mm. W szufladach znalazły zastosowanie prowadnice marki Blum z pełnym wysuwem i amortyzacją, a w szafkach - zawiasy Hafele z amortyzacją i systemem cichego domykania. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ