Ława rtv "Krypton". Fot. Hubertus

Ława rtv "Krypton". Fot. Hubertus

  • Autor: bm
  • 08 gru 2014 13:40 (aktualizacja: 09 gru 2014 08:24)

Meble rtv – nowości rynkowe

„Marino Max”, „Krypton”, „Panorama Lux” oraz „Marino” są najnowszymi modelami z grupy mebli RTV, które firma Hubertus produkuje od ponad 30 lat.

Producent: Hubertus Design

Wszystkie modele charakteryzują się oryginalną formą. „Panorama Lux”, „Marino Max” i „Marino” są przeznaczone do zawieszenia ekranu LCD, LED lub plazmowego (uchwyt do zamocowania ekranu należy do standardowego wyposażenia modelu). Warto wiedzieć, że na modelu „Marino Max” możemy zawiesić nawet ekran do 70’’ i maksymalnej wadze do 40kg. Z kolei na modelu „Krypton” można ustawić telewizor do 60kg. W dolnej części mebli znajdują się półki, na których można umieścić sprzęt audio-video. Dodatkowym atutem jest zamontowanie specjalnych przelotów kablowych, dzięki którym wszystkie przewody sprzętu audio-video mogą być ukryte z tyłu mebla.

Modele (w większości) są wyposażone w podświetlenie LED, które dodaje niepowtarzalnego charakteru, delikatnie oświetlając bryłę mebli wraz ze sprzętem RTV. Widoczne powierzchnie płyt najczęściej wykończone są wysokopołyskową matą akrylową, wszystkie modele są wyposażone w najwyższej jakości akcesoria.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ