Kolekcja Leda firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Leda firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 13 cze 2017 20:30 (aktualizacja: 14 cze 2017 08:05)

Meble w kolorach drewna i srebra

Piękne w swojej prostocie, a zarazem oryginalne meble "Leda" to połączenie ciepłego odcienia drewna z nowoczesnymi srebrnymi frontami. Nowość od Black Red White doskonale będzie prezentować się w salonie, a poszczególne elementy kolekcji także w jadalni i sypialni.

Producent: Black Red White

"Leda" to kolekcja, która powstała z myślą o wnętrzach współczesnych pokoi dziennych utrzymanych w klimacie klasycznej, ale nieprzesadzonej elegancji. Stonowana stylistyka nabiera wyrazu dzięki barwie modrzew sibiu jasny, która eksponuje fakturę i naturalne rysy słojów drewna. Dla poszukujących bardziej wyrazistych rozwiązań do swoich wnętrz sprawdzi się srebrne metaliczne wybarwienie frontów. Prosta sylwetka mebli została przełamana delikatnie zaokrąglonymi bokami, które łagodzą wyrazisty wygląd geometrycznych form.

Kolekcja składa się z pięciu praktycznych elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć i zestawiać. W pokoju dziennym swoje zadanie spełni szafka RTV, wyposażona w dwie szuflady i otwory na okablowanie, umożliwiające wygodną organizację urządzeń elektronicznych. Pustą powierzchnię ściany pozwoli wykorzystać półka wisząca, a pakowna komoda z sześcioma szufladami umożliwi wygodne przechowywanie większości domowych drobiazgów.  Salonową aranżację dopełnią witryny, w których – za przeszklonymi frontami – można ustawić dekoracje i elementy porcelanowej zastawy.

Całość stylistyki dopełniają delikatne metalowe uchwyty w kolorze postarzanego żelaza, zapewniające wygodny dostęp do zawartości szafek i szuflad. Meble "Leda" zostały wyposażone w markowe zawiasy i prowadnice ułatwiające wygodne otwieranie szafek i szuflad. Dzięki akcesoriom z systemem cichego domykania meble zamykają się niemal bezszelestnie. Funkcjonalność kolekcji zwiększa nowoczesne oświetlenie LED szklanych półek we wnętrzu witryn.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ