Kolekcja Afrodyta. Fot. Mebin

Kolekcja Afrodyta. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 24 lut 2017 09:54

Meble w rustykalnym stylu

Meble "Afrodyta II", wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny, wprowadzają do wnętrz wyjątkowe ciepło, a wybarwienie rustikal patyna podkreśla przytulną atmosferę.

Producent: Mebin

Stół na ładnie wyprofilowanych nogach umożliwia swobodny dostęp do przygotowanych smakołyków. Nie powinno też zabraknąć barku, który w kolekcji tworzy udane połączenie z praktyczną szafką. Może pomieścić wiele niezbędnych akcesoriów takich jak kieliszki na wino czy komplet modnych serwet i obrusów. Efektownie wykończony stolik RTV to świetne miejsce na wszelkie medialne gadżety. W zestawie do salonu znajduje się również dwudrzwiowa witryna. Użytecznym meblem będzie także duża trzydrzwiowa komoda, idealna na niezbędne salonowe drobiazgi.

Meble wykonane z najwyższej jakości materiałów, o charakterystycznych frezach i ozdobnych uchwytach, pomimo swej klasycznej linii wzorniczej, wyróżniają się lekkością i wdziękiem. Ciemna, spokojna barwa znakomicie oddziałuje na zmysły. Wycisza i uspokaja. W tak urządzonym salonie można doskonale wypocząć.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ