Kolekcja Genova. Fot. Gala Collezione

Kolekcja Genova. Fot. Gala Collezione

  • Autor: bm
  • 19 marz 2019 15:07 (aktualizacja: 31 marz 2019 12:06)

Meble wypoczynkowe w włoskim stylu

Oszczędne w formie wzornictwo, wysokiej jakości materiały i szczególna dbałość o precyzję wykonania - to te cechy mebli, które powszechnie kojarzą się z włoskimi markami meblowymi.

Najnowsza kolekcja mebli Genova marki Gala Collezione ma kilka wspólnych mianowników z włoskimi klasykami. W jej skład wchodzi duża sofa trzyosobowa, dwuosobowa i puf. W kolekcji mamy więc możliwość stworzenia całego zestawu i całościowej aranżacji domowej strefy relaksu. To nie wszystko! Producent stawia na pełną personalizację mebla, zapewniając możliwość wyboru rodzaju tapicerki (skóra lub tkanina) oraz koloru nici. Uniwersalny kształt mebli, którym towarzyszy nowość - platformowe nóżki z metalu, oferuje sporo możliwości aranżacyjnych. Modne, surowe wykończenie industrialnych nóg i oszczędna bryła mebla świetnie pasuje do pomieszczeń, których powstawianiu towarzyszyły inspiracje stylem loftowym. Miękkość oparć i siedzisk Genova idealnie kontrastuje z nowoczesnymi konstrukcjami, wykorzystującymi elementy metalu.

Zastosowane w sofach ruchome oparcie z systemem SAR (System of Automatic Return), to niezwykle komfortowa i przydatna funkcja, która pozwala na płynną zmianę kąta nachylenia oparcia i dostosowanie go do pozycji, w której najbardziej lubimy odpoczywać. W praktyce oznacza to, że kiedy jeden użytkownik siedzi na sofie w pozycji wyprostowanej, druga osoba może relaksować się w pozycji półleżącej, pochylając do tyłu całość oparcia. Wykorzystany tu nowoczesny i bezpieczny mechanizm gazowy wspomaga użytkowanie funkcji i ułatwia samoczynny powrót oparcia do pozycji wyjściowej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ