Zestaw Soft Box firmy Profim. Projekt: Paul Brooks. Fot. Profim

Zestaw Soft Box firmy Profim. Projekt: Paul Brooks. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 05 sty 2017 14:46 (aktualizacja: 09 sty 2017 08:10)

Meble z akustycznymi parawanami

"SoftBox" przyciąga uwagę czystymi liniami, klasycznymi proporcjami, dbałością o detale oraz designem z najwyższej półki. Z prostotą siedzisk kontrastuje rama – w formie aluminiowej bądź drewnianej wstęgi o miękkich, zaokrąglonych liniach. I mimo wizualnej lekkości – bardzo solidna i stabilna. Jednak istotą kolekcji "SoftBox" jest modułowość i funkcjonalność.

Producent: Profim

W skład kolekcji wchodzą: dwu- i trzyosobowe sofy, fotele, siedziska narożne oraz stoliki. Wszystkie te elementy można łatwo zestawiać zgodnie z aktualnymi potrzebami użytkowników – niezależnie, czy chcemy zaaranżować eleganckie lobby w hotelu czy też designerską i funkcjonalną przestrzeń do spotkań, rozmów, narad lub relaksu w firmie.

Nowym elementem kolekcji "Softbox" są tapicerowane akustyczne parawany. Ekrany można mocować do każdego elementu zestawu posiadającego oparcie. Poszerza to dotychczasowe możliwości w aranżowaniu i zestawianiu modułów "SoftBox". Dzięki ekranom można z łatwością stworzyć osobne, wyizolowane przestrzenie do spotkań lub przeciwnie – zbudować miejsca do wyciszenia i relaksu, odcięcia się (wizualnego i akustycznego) od otoczenia, rozpraszającego szumu i gwaru w biurze.

Wersja z parawanami dostępna będzie w sprzedaży na początku 2017 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ