Wnętrze zaaranżowane przy wykorzystaniu mebli z kolekcji Brand firmy Paged. Fot. Paged

Wnętrze zaaranżowane przy wykorzystaniu mebli z kolekcji Brand firmy Paged. Fot. Paged

  • Autor: mg
  • 09 sty 2017 08:38 (aktualizacja: 09 sty 2017 10:05)

Meble z litego dębu

"Brand", nowa kolekcja marki Paged, to synteza funkcjonalnych rozwiązań z klasycznym wzornictwem. Projekt Grzegorza Wita, oprócz wyeksponowanej faktury litych elementów dębowych na frontach i ramach wykończonych ręcznie nakładanym olejem, odznacza się dużą ilością praktycznych udogodnień.

Producent: Paged

Charakterystycznym detalem wyróżniającym kolekcję i nadającym jej elegancji są czarne elementy wnętrza brył. Frezowane uchwyty stanowią dyskretną ozdobę, podkreślając trójwymiarową głębię mebli. Wszystkie bryły zostały wyposażone w zawiasy i prowadnice z funkcją cichego domyku. Na kolekcję składa się kilka dobrze przemyślanych brył, które można dowolnie ze sobą łączyć. Witryny niska i wysoka, z przeszklonymi elementami, zostały wyposażone w oświetlenie LED z praktycznym włącznikiem dotykowym oraz możliwością płynnej regulacji natężenia światła. Pełny kredens z szufladami daje szerokie możliwości przechowywania.

Żaden pokój dzienny nie może obyć się bez szafki RTV. Szafka z kolekcji "Brand" posiada cofniętą ściankę tylną, co pozostawia miejsce na umieszczenie listwy zasilającej, oraz półkę z regulowaną wysokością.

Elementem wieńczącym kolekcję jest nieduża półka ścienna, której forma pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji poprzez łączenie kilku sztuk.

Dedykowany kolekcji stół, prosty, na krzyżowej podstawie, po rozłożeniu pomieści 10 osób. Do stołu dobrano wygodne krzesło z miękkim, wyprofilowanym siedziskiem i litym oparciem. Proste formy poszczególnych brył z kolekcji "Brand" sprawdzą się w różnego typu wnętrzach i różnorakich aranżacjach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ