Komoda Stilo, Rosanero

Komoda Stilo, Rosanero

  • Autor: bm
  • 24 paź 2017 14:22

Minimalistyczna komoda

Komoda Stilo II marki Rosanero to mebel, który stanowi doskonałą kombinację eleganckiego designu i maksymalnej funkcjonalności.

Producent: Rosanero

Mebel ma kształt prostopadłościanu o wymiarach 500x1600x400mm i wyposażony jest w 4 szuflady, za sprawą których front został podzielony na idealnie równe części. Geometryczną formę ma jednak nie tylko korpus komody, ale również metalowe nogi, na których został on osadzony. Na szczególną uwagę zasługuje także sposób wykończenia mebla marki Rosanero – każdy egzemplarz jest dostosowywany do indywidualnych preferencji zamawiającego. Użytkownik może wybrać zarówno kolor bejcy na wykonanym z dębowego forniru korpusie, barwę metalowych nóg oraz odcień lakieru na frontach komody Stilo II. W przypadku tych ostatnich, do jego dyspozycji są najlepsze włoskie lakiery z pełnej palety odcieni RAL, w wersji matowej lub o wysokim połysku.

Komoda Stilo II wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego też przez wiele lat będzie prezentowała się nienagannie i równie stylowo. Wysokiej klasy akcesoria i zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak prowadnice z samodomykiem czy system otwierania szuflad typu push-click, sprawiają natomiast, że mebel marki Rosanero jest niezwykle praktyczny i komfortowy w użytkowaniu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ