Kolekcja mebli łazienkowych Metropolitan marki Opoczno. Fot. Opoczno

Kolekcja mebli łazienkowych Metropolitan marki Opoczno. Fot. Opoczno

  • Autor: mg
  • 27 lut 2017 11:53 (aktualizacja: 27 lut 2017 11:58)

Minimalistyczne meble do łazienki

Seria mebli łazienkowych "Metropolitan" została zaprojektowana we współczesnym, miejskim stylu. Poszczególne produkty mają proste, minimalistyczne kształty, a ich klasyczne proporcje pozwalają stworzyć wysmakowane wnętrze.

Producent: Opoczno

Meble z serii "Metropolitan" mają eleganckie, proste kształty. Na uwagę zasługuje ich kolorystyka – wnętrza i fronty mebli utrzymane są w  chłodnym odcieniu szarego dębu. Tonacja szarego beżu pojawia się również w monokolorowych korpusach szafek. Meble oferowane są również w wersji z białą płytą wykończoną lakierem o wysokim połysku. Minimalistyczną stylistykę mebli uzupełniają eleganckie, chromowane uchwyty o podłużnej formie z płynnie zaokrąglonymi końcówkami. 

Szuflady i drzwiczki mebli zaopatrzone są w systemy cichego domykania oraz trwałe zawiasy i ukryte prowadnice zapewniające pełny wysuw.

W szafkach podumywalkowych i słupkach zastosowano półki i przegródki z eleganckiego, przydymionego szkła, co podnosi estetykę wykończenia wnętrza mebli oraz pozwala na utrzymanie
akcesoriów łazienkowych w idealnym porządku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ