fot_gamet_s_a_kolekcja_piatto_uu50_2.jpg

fot_gamet_s_a_kolekcja_piatto_uu50_2.jpg

  • Autor: bm
  • 27 lis 2017 08:47

Minimalistyczne uchwyty meblowe

Dla miłośników ponadczasowego designu, marka Gamet proponuje kultowe uchwyty - Piatto oraz Trapano.

Producent: Gamet

Kolekcje to ukłon w stronę nowoczesnych nurtów, będących odwzorowaniem elegancji oraz szyku.

Modernistyczny kształt i różnorodne kolory to cechy wyróżniające obie kolekcje. Utrzymana w nowoczesnym stylu forma uchwytów będzie dopełnieniem wnętrz minimalistycznych, podkreślając tym samym ich szlachetny charakter. W zależności od wersji kolorystycznej, mogą potęgować wrażenie harmonii lub nadać pazura przełamując jasną kolorystykę wyrazistym akcentem.

Umiejętne połączenie surowości i elegancji to główne wyróżniki kolekcji PIATTO. Prosty, ascetyczny kształt i ciekawa kolorystyka uchwytów stanowią uzupełnienie jednolitych, lśniących frontów. Masywny model UU50 sprawdzi się w zestawieniu z surowymi meblami pogłębiając skandynawski styl wnętrza.

Subtelna, lekko finezyjna forma kolekcji TRAPANO została przełamana delikatnym wzorem na powierzchni. W połączeniu z błyszczącymi frontami stanowi szykowny dodatek do wnętrz z nutą luksusu. Zastosowanie modelu UU51 w mocnym kolorze będzie dobrze kontrastować z jasnymi, stonowanymi meblami.

Obie kolekcje składają się z uchwytów o rozstawach 128 i 160 milimetrów. Dostępność w różnych pokryciach galwanicznych oraz lakierniczych daje duże możliwości aranżacyjne. W zależności od doboru koloru uchwyt może z łatwością wtopić się zarówno w styl subtelnego kobiecego wnętrza, jak i chłodnego loftu.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ