Miu magic Fot. Miuform

Miu magic Fot. Miuform

  • Autor: ut
  • 06 marz 2020 08:17 (aktualizacja: 10 marz 2020 11:45)

Miuform - nowa marka na rynku

Miuform to marka mebli wypoczynkowych łącząca dobre wzornictwo z multifunkcjonalnością. Prezentuje dwie nowe kolekcje: „Miu Magic” zaprojektowaną przez Agnieszkę Możdżer oraz „One Sofa System” autorstwa Michała Tokarskiego. Po międzynarodowej premierze na tar-gach w Kolonii i wystawie na Warsaw Home meble są wdrażane na polski rynek.

Cechą rozpoznawalną Miuform jest modułowość projektowanych kolekcji oraz wymienne pokrowce wszystkich elementów, dzięki czemu są one mobilne i elastycznie dopasowują się do dowolnego wnętrza. Marka odpowiada na wyzwanie współczesności, jakim jest odpowiedzialne projektowanie
i produkcja mebli na lata. Firma działa zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Projektuje i produkuje w Polsce. Nie używa styropianu, stosuje folie pochodzące z recyklingu. Już na etapie procesu projektowego bierze pod uwagę ekologiczny transport i magazynowanie optymalizując wymiary siedzisk.

Twórcami marki są Agnieszka Możdżer i Dawid Kalemba. Oboje mają duże doświadczenie w koordynowaniu procesów projektowych w branży meblarskiej. Prawie piętnastoletnie prowadzenie biznesu rodzinnego dało im sprawność wdrożeniową, produkcyjną i logistyczną we współpracy z rynkiem Europy Zachodniej. Wszystkie projekty i produkty są chronione prawem i zarejestrowane
w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej.

Miuform nie jest manufakturą, ale wiele elementów jest wykonywanych ręcznie, by osiągnąć satysfakcjonującą jakość. W ciągu roku firma wdraża do produkcji 7-8 kolekcji, w których poszczególne modele mają różne konfiguracje. Zespół Miuform cechuje całkowita odpowiedzialność za proces od wdrożenia do obsługi posprzedażowej.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ