Fot. Vank

Fot. Vank

  • Autor: bm
  • 15 maj 2018 14:06 (aktualizacja: 31 maj 2018 10:04)

Moda na kolorowe stelaże foteli biurowych

Nowe, żywe kolory stelaży, które można uzyskać dzięki malowaniu proszkowemu, uatrakcyjnią wnętrze biura.

Vank wprowadza do oferty żywe kolory dla fotela Vank_V6. Dzięki temu będzie można zindywidualizować go według różnorodnych potrzeb. Jest to również odpowiedź na obecną popularność kolorowych stelaży.

O kolorach w przestrzeni biurowej wiele się mówi, ponieważ szereg badań naukowych wskazuje na bezpośredni wpływ barw nie tylko na samopoczucie, ale i produktywność. Fotel biurowy zwykle dopasowywany jest do tonacji biura, może jednak stać się czymś więcej. "Pomyśleliśmy, że wprowadzenie szerokiej gamy kolorystycznej fotela biurowego po pierwsze pozwoli ożywić niedużym, soczystym akcentem stonowane często przestrzenie do pracy. Po drugie zaś, można go dopasować do składowych identyfikacji wizualnej firmy - wówczas fotel stanie się nośnikiem informacji o niej" – mówi Małgorzata Wardecka-Tuliszka z Vank. – "Taki fotel swobodniej daje się też dopasować do biura w domu i indywidualnych, kolorystycznych preferencji." – dodaje.

Malowane proszkowo aluminium, z którego zrobiony jest krzyżak i tragarz Vank_V6 mogą być teraz m.in. w kolorze żółtym, zielonym, srebrnym, pomarańczowym, niebieskim czy oliwkowo – szarym. Dostępna jest też wersja w polerowanym aluminium. Podobnie jest w przypadku poduszek siedziska i oparcia, które dostępne są w różnorodnych tkaninach i kolorach, a także w naturalnej skórze. Tworzywo samego oparcia dostępne jest z kolei w kolorze czarnym i jasnoszarym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ