Kolekcja Graphic to nowoczesne meble na wysoki połysk. Fot. Black Red White

Kolekcja Graphic to nowoczesne meble na wysoki połysk. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 22 gru 2016 13:18 (aktualizacja: 22 gru 2016 17:58)

Modułowe meble do pokojów dziennych

Modułowy charakter kolekcji "Graphic" sprawia, że dopasuje się ona do różnych wnętrz, etapów życia i codziennych potrzeb. Ten nowoczesny system mebli dostępny jest w szerokiej palecie elementów i kolorów.

Producent: Black Red White

Dostępność kilku wersji kolorystycznych mebli "Graphic" poszerza możliwości aranżacji wnętrz. Barwę frontów można wybrać spośród kilku opcji, takich jak szary wolfram, popiel, biały lustrzany połysk, żółty oraz biały. Można również wybrać fronty pokryte specjalną folią z napisami lub czerwonymi akcentami. Wygląd szafek urozmaicają pomysłowe, dwustronne listwy, które można dowolnie odwracać.

Kilkadziesiąt funkcjonalnych elementów o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach można swobodnie ze sobą łączyć, rozbudowywać i zmieniać ich wygląd za pomocą oryginalnych naklejek. Miejsce na drobiazgi zapewniają pojemne komody, szafki, regały, witryny i szafy. Z kolei możliwość aranżacji kącika do nauki dają praktyczne biurka i mobilne komódki na obrotowych kółkach. W systemie dostępne są również półki wiszące, szafki RTV, łóżko młodzieżowe oraz mobilna ława.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ