Krzesła z kolekcji Com firmy Profim. Projekt: Paul Brooks. Fot. Profim

Krzesła z kolekcji Com firmy Profim. Projekt: Paul Brooks. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 29 lis 2016 12:04 (aktualizacja: 29 lis 2016 12:44)

Multifunkcjonalne krzesło sklejkowe

"Com" to nowoczesne krzesło sklejkowe, które znajdzie swoje miejsce w przestrzeniach wymagających częstych zmian aranżacji, takich jak sale spotkań czy audytoria. Autorem projektu jest Paul Brooks, który stworzył już wcześniej dla firmy Profim kolekcje "MyTurn", "Nu", "SoftBox" oraz "Zoo".

Producent: Profim

Mnogość funkcji i sposobów zastosowań (np. możliwość łączenia w rzędy, opcja zamocowania blatu do pisania, numerowania siedzisk i rzędów, sztaplowanie po zakończeniu spotkania) sprawia, że jest to mebel wielofunkcyjny, dający się szybko i łatwo dopasować w zależności od potrzeb. "Com" sprawdzi się też w zastosowaniach mniej oficjalnych, np. w biurowej kantynie, stołówce, poczekalni w centrum medycznym.

"Com" to krzesło wyróżniające się nowoczesnym designem i dopracowaną geometrią kubełka siedziska. Prostota formy, wysokie walory estetyczne, dyskretna elegancja, harmonijne połączenie elementów oraz brak widocznych mocowań i śrub – to kluczowe zalety tego projektu.

W kolekcji dostępnych jest kilka rodzajów stelaża (na czterech nogach, płozie klasycznej i odwróconej, płozie zamkniętej z metalowego pręta) oraz trzy kształty kubełka – okrągły, kanciasty i kształt z zaznaczonym wcięciem. Cztery opcje wykończenia kubełków (wersja sklejki bądź opcje tapicerowane) dają wiele możliwości konfiguracji – w zależności od potrzeb i miejsca zastosowania tego krzesła. Kubełek może występować w różnorodnych wariantach – sklejki lakierowanej, wyłożonej okleiną naturalną bądź odpornym na zarysowania laminatem HPL.

Kolekcja "Com" dostępna będzie w sprzedaży na początku 2017 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ