Kolekcja Stige. Fot. Vox

Kolekcja Stige. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 20 sie 2018 13:15 (aktualizacja: 20 sie 2018 13:54)

Najbardziej osobiste meble świata - dla nastolatków

Jakie powinny być idealne meble dla młodzieży? Przede wszystkim mają dopasować się do potrzeb i upodobań użytkownika. Taką możliwość stwarzają meble modułowe.

Producent: Vox

W językach duńskim i norweskim “stige” oznacza “drabinę”, a także “rosnąć” i “wzrastać”. Właśnie taką nową wnętrzarską propozycję, sprzyjającą rozwojowi i nieustannym twórczym poszukiwaniom, przygotowali Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski – duet projektantów ceniący oryginalność stosowanych rozwiązań. "Stige" to modułowe meble, umożliwiające młodym ludziom kreowanie własnego wnętrza. Ich charakterystycznym elementem stała się drabinka wykonana z drewna sosnowego. Poszczególne moduły kolekcji można ze sobą łączyć i dostosowywać do potrzeb użytkownika zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Biurko z kolekcji "Stige", dzięki dodanej do niego drabince, daje dużo możliwości aranżacyjnych. Nietypowa konstrukcja sprawia, że dziecko zyskuje dodatkowe miejsce na zawieszenie dżinsowych organizerów, skrzynek, lustra, korkowej tablicy czy osobistych pamiątek. To sprytny i efektowny sposób na opanowanie twórczego chaosu. Łóżko z tej kolekcji także posiada drabinki – pozwalają one na wydzielenie własnej przestrzeni, co jest szczególnie istotne zwłaszcza w pokoju rodzeństwa. Kolekcja "Stige" zawiera wszystko, co niezbędne do urządzenia pokoju młodego domownika – do łóżka i biurka można dobrać szafy, komody i regały. Modułowe bryły są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można z nich tworzyć monochromatyczne aranżacje lub zdecydowane miksy kolorystyczne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ