Pulse Elegant. Fot. Janpol

Pulse Elegant. Fot. Janpol

  • Autor: bm
  • 05 lip 2017 15:03

Najnowsza kolekcja materacy

Linia "Pulse" to najnowsza propozycja w ofercie Fabryki Materacy Janpol. W skład kolekcji wchodzą cztery modele: Pulse Supreme, Fantasy, Elegant oraz Pure.

Producent: Janpol

Cechą wspólną tych materacy jest zastosowanie w nich innowacyjnego lateksu Pulse opatentowanego przez firmę Latexo. Jest on produkowany w ekologicznej technologii Sonocore, która gwarantuje niższe zużycie energii. Surowiec cechuje jednolita struktura komórek, większa odporność na ściskanie oraz rozciąganie, a także doskonała sprężystość. Lateks Pulse zawiera aż 50% naturalnego mleczka kauczukowego, co sprawia, że produkty oparte na tym rozwiązaniu są ekologiczne i przyjazne dla skóry. W zależności od modelu z nowej linii innowacyjny lateks występuje w połączniu z pianką Plantpur, pianką wysokoelastyczną czy sprężynami typu Zigarre. Modele Pulse pozwalają w odpowiedni sposób dopasować podłoże snu do indywidualnych potrzeb każdego organizmu.

Dwustronny lateksowy materac Pulse Supreme gwarantuje wyjątkowe dopasowanie do kształtów ciała użytkownika dzięki sprężynom typu Zigarre – zastosowanie sprężyn o niewielkiej średnicy pozwala na uzyskanie aż 1000 sprężyn na metrze kwadratowym. Wkład typu Zigarre jest blokiem siedmiostrefowym, co zapewnia właściwe podparcie ciała podczas snu lub popołudniowej regeneracji.

Dwustronny materac Pulse Elegant to połączenie lateksu z wysokoelastyczną pianką Kaltschaum o siedmiostrefowym profilu. Pianka zimnotłoczona charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową. Model zapewnia bardzo stabilne podparcie kręgosłupa.

Materac Pulse Pure to oryginalne rozwiązanie. Każda ze stron materaca ma różne twardości: strona letnia posiada warstwę lateksu Pulse, natomiast zimowa - piankę Plantpur. Rdzeń materaca Pulse Pure wykonany został z pianki wysokoelastycznej, która zapewnia stabilne podparcie.

Pulse Fantasy to połączenie nowoczesnego lateksu z pianką Plantpur. Model wyróżnia bardzo duża sprężystość oraz stabilne podparcie na całej długości. Pulse Fantasy to rozwiązanie cechujące doskonała wentylacja, regulacja temperatury, a także wilgotności.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ