Narożnik Ricotti. Fot. Brattex

Narożnik Ricotti. Fot. Brattex

  • Autor: bm
  • 18 lut 2019 09:39

Narożnik z regulowanymi zagłówkami

Dzięki wysokim oparciom uzyskano wyjątkowy komfort siedzenia, który można indywidualnie dopasować do użytkownika. Zagłówki ruchome posiadają jeden stopień regulacji wysokości.

Producent: Brattex

Model "Ricotti" prezentuje sobą klasykę, uniwersalność i prostotę, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, industrialnym salonie, jak i ciepłych i przytulnych pomieszczeniach - kwestia doboru tkaniny, z której ma zostać wykonany narożnik. Dzięki wysokim oparciom uzyskano wyjątkowy komfort siedzenia, który można indywidualnie dopasować do użytkownika. Zagłówki ruchome posiadają jeden stopień regulacji wysokości. Zastosowano w nich najwyższej jakości automaty gazowe, które dodają meblu prestiżu. Narożnik poza prezentowanym designem jest również funkcjonalny. Posiada funkcję spania, która okazjonalnie może być rozkładana na potrzeby klienta oraz 2 pojemniki na pościel. Propozycją dla osób lubiących wieczorne posiedzenia przy lampce wina jest barek oraz pojemniki na kubki, które doskonale się sprawdzą przy takiej okazji.

Mebel bardzo wysokiej klasy, wykonany starannie na sprężynach falistych i piance T-30/38 z najwyższej jakości tkanin, wzmocniony stelażem wykonanym na ramie drewnianej łączonej z płytą wiórową. W poszczególnych etapach produkcji mebla użyto również wykładziny, owaty, flizeliny oraz wigofilu. Narożnik może być w całości wykonany z dowolnej tkaniny, z ekoskóry, łączony tkanina z ekoskórą, lub skóra naturalna. Możliwość wyboru dowolnego koloru tkaniny. Płyta lakierowana laminat dostępna w kolorze białym, czarnym lub dąb - czekolada. Kubki dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym. WYMIARY: Szerokość: 392 cm Głębokość: 184 cm x 210 cm Wysokość siedziska: 43 cm Wysokość max narożnika: 104 cm Powierzchnia spania: 202cm x 122cm Mebel dostępny również w innych wariantach modułowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ