Kolekcja Violle. Fot. Profim

Kolekcja Violle. Fot. Profim

  • Autor: bm
  • 26 sty 2018 11:28

Nowa kolekcja foteli obrotowych i konferencyjnych

Od stycznia 2018 Profim wprowadziło do oferty nowości produktowe m.in. kolekcję foteli obrotowych i konferencyjnych "Violle", która jest laureatem prestiżowego konkursu German Design Award 2018.

Producent: Profim

"Violle" to fotel klasy premium o wyjątkowo eleganckiej i przemyślanej formie. Wyróżniającym elementem jest aluminiowa rama oparcia, która łącząc się z podłokietnikami tworzy harmonijną linię.
Mnogość konfiguracji sprawia, że może mieć ono różne oblicza. Zarówno elementy aluminiowe jak i plastikowe mogą występować w kilku wybarwieniach - od kolorów białych, jasnoszarych po grafity i czernie. W połączeniu z niezliczoną ilością tapicerek daje to możliwość tworzenia szerokiego spektrum wariantów.

"Violle" to również najwyższy poziom ergonomii. Krzesło posiada innowacyjny mechanizm synchroniczny wyposażony w niezbędne, łatwo dostępne regulacje, które zostały w pełni zintegrowane z siedziskiem, tworząc płynną estetyczną formę. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niewidomych instrukcje dotyczące funkcji umieszczone zostały również w alfabecie Braille'a.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ