Meble tapicerowane z kolekcji Soul. Fot. BRW

Meble tapicerowane z kolekcji Soul. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 27 gru 2018 14:02

Nowa linia mebli tapicerowanych – stworzona z myślą o kobietach

Najnowsza kolekcja mebli tapicerowanych Black Red White to ukłon w stronę kobiet, kochających komfort i wyjątkowy styl. Jej projektantami są Lucyna Kuciejczyk i Grzegorz Duszak. Kolekcja liczy ponad 30 wzorów mebli.

Projektanci kolekcji „Soul” dążyli do tego, by meble były nie tylko wygodne, ale podkreślały również charakter swoich użytkowniczek. Cztery linie – Romantic, Brave, Modern, Practical – to meble adresowane do czterech różnych typów kobiecej osobowości.

Naszym celem było stworzenie mebli, zapewniających doskonały komfort każdego dnia oraz takich, wśród których każda kobieta odnajdzie cząstkę siebie. Każda z naszych realizacji jest unikalna, tak jak wyjątkowy jest każdy projekt, który przygotowaliśmy – komentuje Grzegorz Duszak, projektant kolekcji.

Linia mebli tapicerowanych Soul to ponad 30 wzorów wyjątkowych mebli, a wśród nich sofy, narożniki, fotele oraz zestawy. Meble dostępne są w ponad 80 tkaninach i kolorach do wyboru – od wyrazistej żółci, przez modne róże, granaty, zielenie, aż po uniwersalne beże i szarości.

Meble są sztuką, łączącą funkcjonalność i piękno. Pomysł na doskonały produkt sprowadza się nie tylko do pięknej i użytecznej formy oraz jakości wykonania, ale także zrozumienia potrzeb odbiorców. Dlatego tworząc kolekcję Soul staraliśmy się myśleć wielowymiarowo i nigdy nie traciliśmy z oczu detali. To one składają się na sumę, a każdy, nawet najmniejszy z nich, robi wielką różnicę. – dodaje Lucyna Kuciejczyk.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ