PrimeBoard, Pfleiderer

PrimeBoard, Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 03 lip 2019 15:29

Nowa oferta płyt laminowanych

Bogata oferta płyt laminowanych Pfleiderer została wzbogacona o wyjątkowy, nowy produkt - PrimeBoard. Materiał ten spaja atrakcyjnie prezentujące się powierzchnie z optymalnymi właściwościami obróbczymi. Od teraz możliwe jest uzyskanie perfekcyjnego wykończenia produkowanych mebli, przy jednoczesnej lekkości obróbki płyty.

Płyty PrimeBoard dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia - powierzchni lakierowanej PrimeBoard XTreme High Gloss oraz matowej PrimeBoard XTreme Matt. Pierwsza z nich - High Gloss - charakteryzuje się eleganckim wykończeniem, zapewniając na powierzchni mebli efekt lustra. Gładka i niezwykle przyjemna w dotyku struktura High Gloss jest również odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne.

Do produkcji płyt PrimeBoard używa się wyłącznie utwardzanych światłem UV lakierów akrylowych bez rozpuszczalnika. Ten proces produkcji zapewnia płytom wyjątkową wytrzymałość i trwałość. Płyty ze strukturą Xtreme High Gloss dobrze prezentują się na całej powierzchni frontów mebli lub jako ich element. Można je łączyć z drewnem, metalem oraz laminatami, tworząc tym samym ciekawe stylistycznie zestawienia.

Struktura Xtreme Matt dostępna na płytach PrimeBoard to zaś odpowiedź na bieżące trendy wnętrzarskie. Charakteryzuje się satynową, przyjemną w dotyku powierzchnią i sprawia wrażenie materiału ciepłego oraz stonowanego. Powleczona specjalną powłoką z tzw. efektem anti-fingerprint, skutecznie chroni przed zabrudzeniami i śladami dłoni. Ponadto jest łatwa do utrzymania w czystości. To praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się na meblach kuchennych, stolikach oraz meblach skrzyniowych tj. komody czy szafy, które narażone są na częste dotykanie frontów dłońmi.

Gotowe płyty PrimeBoard mają wiele zalet, jednak największą z nich jest wytrzymałość oraz łatwy sposób obróbki. Dzięki trwale elastycznej warstwie funkcjonalnej PUR podczas piłowania, frezowania, wiercenia czy obróbki krawędzi nie powstają odpryski ani wyrwy, a rezultat jest zawsze perfekcyjny. Optymalny format 2.800 x 2.100 nadaje się do docinania i zapewnia bardzo ekonomiczne wykorzystanie płyty.

Płyty PrimeBoard dostępne są w wielu dekorach. Zastosowanie lakierów pigmentowanych gwarantuje optymalną spójność kolorystyczną z DecoBoard i Duropal HPL. Na życzenie istnieje również możliwość dobrania indywidualnych odcieni.

Płyty PrimeBoard to gotowe rozwiązanie do aranżacji współczesnych wnętrz. To wybór nie tylko trwałego materiału o wysokiej jakości, lecz także produkt, który pozwoli stworzyć funkcjonalne meble o wyjątkowej stylistyce - niezwykle efektowne, i co najważniejsze, przyjazne w użytkowaniu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ