Zawias Tiomos Night firmy Grass (Grupa Würth). Fot. Grass

Zawias Tiomos Night firmy Grass (Grupa Würth). Fot. Grass

  • Autor: mg
  • 29 maj 2018 15:13 (aktualizacja: 30 maj 2018 08:23)

Nowa wersja znanych zawiasów

"Tiomos Night" to nowa wersja znanych zawiasów "Tiomos", produkowanych przez należącą do Grupy Würth firmę Grass. Nowe zawiasy charakteryzuje m.in. możliwość pracy frontów przy bardzo małych szczelinach (1 mm), duże nałożenie frontu na korpus, hamulec ukryty w ramieniu czy trzystopniowa regulacja siły hamowania.

Producent: Grass (Grupa Würth)

Zawiasy są dostępne w wersji kolorystycznej czarny nikiel. Komponuje się ona z ciemnymi meblami. Kąt otwarcia zawiasu "Tiomos Night" wynosi 110 stopni.

Zawias "Tiomos Night" jest dostępny w wersji do frontów nakładanych (K03), do frontów bliźniaczych (K9,5) oraz do frontów wpuszczanych (K19). Zawiasy mogą współpracować z prowadnikami w trzech wysokościach - H00, H02, H03. Do tej wersji zawiasu przygotowane zostały tylko prowadniki liniowe, których mocowanie do korpusu mebla jest niewidoczne. Ramię zawiasu maskuje prowadnik. 

W celu zapewnienia idealnego efektu wizualnego do zawiasów przeznaczone są zaślepki: na ramię zawiasu (maskująca śruby służące do regulacji) oraz na puszkę zawiasu (maskująca wkręty mocujące puszkę zawiasu do frontu).

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ