Shark&Orka. Projekt - Tomasz Augustyniak dla Marbet Style

Shark&Orka. Projekt - Tomasz Augustyniak dla Marbet Style

  • Autor: bm
  • 23 kwi 2019 08:22 (aktualizacja: 23 kwi 2019 15:58)

Nowe kolekcje mebli Tomasza Augustyniaka dla Marbet Style

Najnowsze propozycje Marbet Style to m. in ergonomiczne krzesła i stoliki, które świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni użytkowej, jak i mieszkalnej. Autorem projektów jest wielokrotnie nagradzany designer i architekt wnętrz Tomasz Augustyniak.

Tomasz Augustyniak stworzył kolekcję „Shark”, składającą się z niewielkich sztaplowanych krzeseł oraz stolików. Klasyczne w formie, zyskują wyrazisty charakter dzięki zestawieniu oliwkowych, antracytowych i różowych siedzisk, oparć czy blatów wykonanych z laminowanej sklejki. Minimalnistyczny kształt krzeseł „Shark&Orka” subtelnie wyróżnia linearny stelaż wraz z profilowanymi sklejkami oparcia i siedziska. Stelaże będą dostępne w czarnym i białym kolorze. Istnieje także możliwość dobrania modeli ze sklejki w naturalnych wybarwieniach: brzozy, dębu i orzecha. Dzięki swojej uniwersalności, meble doskonale sprawdzą się zarówno w kawiarniach, pubach, restauracjach czy hotelowych lobby, jak i przestrzeniach domowych.

Projektant jest również autorem nowej kolekcji paneli akustycznych „Eclipse”, wykonanych
z recyklingowanego surowca PETfeld (powstałego z przetworzonych butelek PET). Zostały one tak zaprojektowane, by poprzez obracanie ich wokół własnej osi otrzymać za każdym razem inny efekt wizualny. Panele występują nie tylko w odcieniach szarości – mogą być tapicerowane kolorowym, melanżowym filcem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ