Uchwyty i gałki Domino

Uchwyty i gałki Domino

  • Autor: bm
  • 29 marz 2017 08:53

Nowe kolekcji gałek i uchwytów do mebli

Firma Domino uzupełniła ofertę nowymi okuciami meblowymi. Pierwsza z dwóch nowych kolekcji składa się z czarnych akcesoriów o matowym wykończeniu, a druga łączy czarne elementy z białą porcelaną.

Producent: Domino

Pierwsza kolekcja składa się z 16 elementów (9 matowych uchwytów i 7 gałek) w popularnej ostatnio w aranżacjach wnętrz czerni. Okucia charakteryzują się zaokrąglonymi kształtami oraz precyzyjnym wykonaniem. Oferowane są gałki różnej wielkości oraz uchwyty w kilku długościach. 

Druga kolekcja to gratka dla fanów kontrastowych zestawień. Czerń okuć meblowych została połączona z białą porcelaną, tworząc bardzo elegancką całość. W kolekcji znajduje się 8 elementów (5 uchwytów i 3 gałki meblowe): niektóre w ozdobnym, a inne w minimalistycznym stylu.   Propozycje Domino znakomicie nadają się do zastosowania w wielu rozwiązaniach meblarskich – zarówno do mebli pokojowych, jak i kuchennych o klasycznym i nowoczesnym charakterze. Uchwyty i gałki z obu kolekcji są oferowane w korzystnych cenach, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność okuć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ