BoConcept przedstawia nowe łóżka projektu Henrika Pedersena

BoConcept przedstawia nowe łóżka projektu Henrika Pedersena

  • Autor: ut
  • 17 lut 2020 09:17

Nowe łóżka projektu Henrika Pedersena

Duńska marka meblowa BoConcept przedstawia trzy nowe łóżka autorstwa duńskiego projektanta, Henrika Pedersena.

W czasach, gdy trend dbania o siebie i swoje zdrowie staje się coraz bardziej popularny, nie może dziwić, że coraz więcej osób chce poprawić jakość swojego snu. Zachęca nas do tego długa lista korzyści, dowiedziona przez naukowców, a popularyzowana przez trenerów personalnych i media.

BoConcept odpowiada temu trendowi trzema nowymi łóżkami w swojej kolekcji. Wszystkie zaprojektował uznany duński projektant Henrik Pedersen - ten sam projektant stojący za ikonicznym fotelem Imola i najlepiej sprzedającym się krzesłem do jadalni - Adelaide. Wszystkie trzy łóżka są tapicerowane, a do wyboru klient ma ponad 100 różnych tkanin i skór.

Łóżko Austin
Otulający kształt zagłówka łóżka Austin obejmuje swoim komfortem. Proste linie i miękkie oparcie to cechy charakterystyczne tego projektu. Łóżko Austin stworzy przytulną i intymną strefę relaksu w sypialni.

Łóżko Oxford
Wizualny komfort łóżka Oxford osiągnięty został dzięki łagodnym krzywiznom zaokrąglonej formy zagłówka z miękka pikowaną tapicerką. Przez Oxford przemawia luksus i satysfakcja; sentyment najlepiej wyrażony w postaci tapicerki w zmysłowym aksamicie.

Łóżko Arlington
Łóżko Arlington wita nas zagłówkiem w klasycznej, bryłowej formie. A w myśl tradycji duńskiego minimalizmu, oszczędna estetyka jest również funkcjonalna - zagłówek zapewnia wygodne podparcie podczas pozycji siedzącej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ