Fotel Chubby. Fot. MTI Furninova

Fotel Chubby. Fot. MTI Furninova

  • Autor: bm
  • 22 lut 2019 12:25

Nowe modele relaksujących foteli

Maksimum wygody i relaksu, oryginalny design - taki fotel warto mieć w swoim salonie. na polskim rynku znajdziemy modele w zupełnie różnych stylach.

Producent: MTI Furninova

Fotel Chubby to propozycja dla wszystkich miłośników leniuchowania w dobrym stylu. Wyróżnia go bowiem nietypowa forma zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Fotel ten wyglądem przypomina moduł dużej kanapy i uzupełniony jest podnóżkiem. Także jego wymiar (60 x 120 x 110 cm) odbiega od standardów, oferując maksimum wygody. Z kolei brak tradycyjnych dla tego typu meble podłokietników podkreśla nowoczesny charakter mebla. Dostępny w wielu kolorach tkanin oraz skórze doskonale wpisze się w każde wnętrze.

Z kolei model Jolyn to współczesna interpretacja tradycyjnego uszaka. Eklektyczna forma na lekkich drewnianych nóżkach sprawia, że model ten będzie dobrze się prezentował w każdym salonie. Głębokie siedzisko oraz miękkie podłokietniki zadbają o relaks, który pogłębi charakterystyczna dla tego modelu, lekko zaokrąglona forma oparcia. Modna tapicerka z geometrycznym przeszyciem dostępna jest w wykończeniu w tkaninie i skórze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ