Uchwyty Flavio. Fot. GTV

Uchwyty Flavio. Fot. GTV

  • Autor: bm
  • 27 maj 2019 13:40

Nowe życie mebli – minimalny koszt, maksymalny efekt

Metamorfoza mebla w prosty sposób jest możliwa – nie zawsze wymaga ona ścierania, malowania czy piłowania. Można to zrobić szybciej i bez zbędnego bałaganu. Nową odsłonę można uzyskać dzięki wymianie uchwytów w meblach, np. w szafie, komodzie, szufladach łóżka.

W nowej ofercie GTV dostępny jest szeroki wybór uchwytów, których dopasowanie do stylu i rodzaju mebla nie będzie żadnym problemem.

Uchwyty CAPRI świetnie sprawdzą się w nowoczesnej stylistyce – są to minimalistyczne uchwyty, których siłą jest prosta forma. Są dostępne w neutralnych kolorach (chrom, satyna, stal szczotkowana, aluminium), dzięki czemu sprawdzą się jako uniwersalny element. W szczególności polecane do białych frontów.

Uchwyty FLAVIO to nowoczesna elegancja, z nutą ekstrawagancji. Dostępne w kolorze złotego mosiądzu będą idealnie pasować do ciemnych szafek. Polecamy zestawić je z granatowymi meblami – jest to obecnie najmodniejsze połączenie.

Uchwyty MILANO są delikatniejszym, ale także eleganckim i nowoczesnym rozwiązaniem. Nowy kolor czarny mat będzie pasował do wielu frontów. W ofercie są również gałki w tym samym wariancie kolorystycznym, dzięki czemu z łatwością można zestawić elementy pasujące do siebie w różnych meblach w pomieszczeniu.

Wymiana uchwytów to nie tylko dodanie nowego akcentu meblom, ale także nadanie świeżości i dostosowanie posiadanych już frontów do aktualniejszych trendów. Szeroki zakres kolorów oraz materiałów dostępnych w takich produktach zapewni spory wybór, dzięki czemu meble zyskają oryginalność względem gotowych rozwiązań dostępnych na rynku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ