Seria mebli łazienkowych Street Fusion firmy Opoczno. Fot. Opoczno

Seria mebli łazienkowych Street Fusion firmy Opoczno. Fot. Opoczno

  • Autor: mg
  • 11 cze 2017 14:40 (aktualizacja: 12 cze 2017 07:42)

Nowoczesne meble do łazienki

"Street Fusion" to kolekcja mebli łazienkowych o bardzo oryginalnej stylistyce. Zestawienie białej ceramiki z ciemnymi kolorami mebli i trapezowymi liniami wycięć, zastępujących uchwyty, dodaje serii zdecydowanego charakteru.

Producent: Opoczno

Meble z serii "Street Fusion" mają fakturę ciemnego drewna (wykończono je okleinami o strukturze naturalnego drewna, które są dostępne w dwóch ciemnych odcieniach - black wood oraz brown oak). Dynamicznie prowadzone linie brył i głęboka kolorystyka szafek kontrastują z bielą ceramiki. Ich wyrazistą formę podkreślają wycięcia zastępujące tradycyjne uchwyty. Mają one kształt horyzontalnego trapezu, który został podkreślony przez kontrast koloru frontu i białej wstawki.

Szafki posiadają nowoczesne, bezuchwytowe rozwiązanie umożliwiające otwieranie drzwi i szuflad
oraz funkcjonalny system przechowywania z wewnętrzną szufladą na małe akcesoria w szafce z umywalką. W tej serii lustro ma formę płytkiej szafki z lustrzanym frontem, gdzie można przechowywać najczęściej używane przy toalecie akcesoria. Górne oświetlenie lustra w formie eleganckiego kinkietu doskonale sprawdza się przy zabiegach pielęgnacyjnych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ